Open Procurement Albania

Pėr vjeljen e Grumbullim tė Frutave tė Gėshtenjės, vjeljen e grumbullimin e bimeve MET, Vjeljen e grumbullimin e bohce te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes.
Loti VIII, Grumbullim Boēe Pishe, Ekonomia Pyjore Prruemos Shėldi nė sasi prej 205 kv.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i ankandit Pėr vjeljen e Grumbullim tė Frutave tė Gėshtenjės, vjeljen e grumbullimin e bimeve MET, Vjeljen e grumbullimin e bohce te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes.
Loti VIII, Grumbullim Boēe Pishe, Ekonomia Pyjore Prruemos Shėldi nė sasi prej 205 kv.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 41,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 08-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-10-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 29-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Nuk mori pjese asnjė kandidat/ofertues per lote e sipercituar.
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.40 - Dt.08-10-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.46 - Dt.19-11-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data