Open Procurement Albania

Loti i dytė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdhave Boronice Manaferra). Me me nje sasi prej 300 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 370 000 leke pa TVSH.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz
Objekti i ankandit Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore, Kėrpurdhave, Frutave tė Boronicės Dėllinjes sė kuqe, Gėshtenjes dhe Manaferrave.
Loti i dytė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdhave Boronice Manaferra). Me me nje sasi prej 300 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 370 000 leke pa TVSH.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 370,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 29-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-11-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 20-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Pėr mungesė tė ofertave.
  Vendi i ankandit Bashkia Fushė-Arrėz
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.43 - Dt.29-10-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.49 - Dt.11-12-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data