Open Procurement Albania

Dhėnie toke me qera me afat tė gjatė sipas tė dhėnave tė mė poshtme.
• Zona kadastrale: 3082.
• Nr Pasurise: 6/126.
• Siperfaqja: 8,1486 ha.
• Vlera fillestare 6000 leke/ha.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Belsh
Objekti i ankandit Dhėnie toke me qera me afat tė gjatė sipas tė dhėnave tė mė poshtme.
• Zona kadastrale: 3082.
• Nr Pasurise: 6/126.
• Siperfaqja: 8,1486 ha.
• Vlera fillestare 6000 leke/ha.

Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Ankandi ka per qellim dhenien me qera te tokave bujqesore te pandara ne baze te Udhezimit nr. 1 date 18.07.2012 “Per procedurat e dhenies me qera te tokave bujqesore” si dhe Vendim te keshillit Bashkiak nr. 50 date 30.11.2016 “Per miratimin e dhenies me qera te siperfaqeve bujqesore te pandara”. Siperfaqet e mesiperme jane te Certifikuara nga ZRPP me date 02.10.2018 ora:10:32.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 6,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 26-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-12-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 19-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Perparim Sina
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L83124201H
 • PLLAJA E LIQENEVE
 • Vlera fituese Lekė 6,222
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Belsh
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.47 - Dt.26-11-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.52 - Dt.31-12-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data