Open Procurement Albania

Skrap i pėrftuar nga mjete motorike dhe material jashtė pėrdorimi .

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Klos
Objekti i ankandit Skrap i pėrftuar nga mjete motorike dhe material jashtė pėrdorimi .
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Objekti i shitjes pėrbėhet nga Aktive jashtė pėrdorimi, tė konvertuara pėr skrap nė sasinė prej 4 970 (Kater mije e nenteqind e shtatedhjete) kg.
Nr. Reference Ref. 1A/2019
Vlera fillestare Lekė 114,111
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 04-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-04-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 01-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Klos
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.09 - Dt.04-03-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data