Open Procurement Albania

Per ndertimin e teleferik pasagjeresh ose linje tensioni, aerogjeneratore( stacionet, bazament dhe objektet perkatese” ne siperfaqen prej 0.8437 ha, pronė e bashkisė Krujė me afat perdorimi 10 vjeēar.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujė
Objekti i ankandit Per ndertimin e teleferik pasagjeresh ose linje tensioni, aerogjeneratore( stacionet, bazament dhe objektet perkatese” ne siperfaqen prej 0.8437 ha, pronė e bashkisė Krujė me afat perdorimi 10 vjeēar.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė ankandit
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Urbantrans
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L72309018J
 • URBATRANS
 • Vlera fituese Lekė 162,448
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Krujė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.18 - DT.06-05-2019
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data