Open Procurement Albania

Loti i gjashtė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore. Me nje sasi prej 185 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 92 500 leke pa TVSH.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz
Objekti i ankandit Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore, Kėrpurdhave, Frutave tė Boronicės Dėllinjes sė kuqe, Gėshtenjes dhe Manaferrave.
Loti i gjashtė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore. Me nje sasi prej 185 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 92 500 leke pa TVSH.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 92,500
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 01-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-07-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 22-07-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Fushė-Arrėz
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.26 - Dt.01-07-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data