Open Procurement Albania

“Prodhime tė dyta ”, bimė medicinale dhe eterovajore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Selenicė
Objekti i ankandit Prodhime tė dyta ”, bimė medicinale dhe eterovajore .
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit tė shitjes: Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta eterovajore si Timus Capitatus (Thundra), Rigon, sherbel , Trumėz, Murriz kokėrr
Nr. Reference REF 1-A/2019
Vlera fillestare Lekė 140,840
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 22-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-08-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 30-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues AlbKalustyan
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L42222506G
 • AlbKalustyan
 • Vlera fituese Lekė 169,008
  Data e shpalljes sė fituesit 16-09-2019
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Selenicė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.29 - Dt.22-07-2019
  Shpallja e Fituesit Nr.37 - Dt.16-09-2019
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data