Open Procurement Albania

“Prodhime tė dyta ”, dru zjarri dhe lėndė punimi tė rrėzuara .

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Selenicė
Objekti i ankandit “Prodhime tė dyta ”, dru zjarri dhe lėndė punimi tė rrėzuara .
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit tė shitjes: prodhim dru zjarri dhe lėndė punimi tė llojit pishė mesdhetare tė rrėzuara nga katastrofat natyrore .
Nr. Reference REF.2-A/2019
Vlera fillestare Lekė 178,492
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 29-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-08-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 28-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Selenicė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.30 - Dt.29-07-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.33 - Dt.19-08-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data