Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 CFO PHARMA  13 8,082,281 13 8,082,281 7,261,851

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 1 - Barna dermatologjike, Ketoconazole 20mg/g - 30gr Tubet 56,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate CFO PHARMA  43833.3333333333
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Medikamentesh pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 1,214,131 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  1198000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 7 - Heparinė calcium, 12500 UI - 0.5ml, Shiringė e para pėrgatitur 33,701 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  29900
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 7 - Heparinė calcium, 12500 UI - 0.5ml, Shiringė e para pėrgatitur 388,700 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  388700
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 7 - Heparinė calcium, 12500 UI - 0.5ml, Shiringė e para pėrgatitur 11,960 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  11960
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 4 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Ceftriaxone sodium 34,714 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  29700
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr furnzimin me medikamente mjekėsore tė SUT 634,487 Lidhur Kontrata +Shtesė CFO PHARMA  634487
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje medikamente (emergjencė) pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik Vlorė 762,511 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  762511
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Barna: Loti 21 - Sistemi muskolo-skeletik Piroxicam 20mg/ml-1 ml Flakon/ Ampule; Loti 55 - Psikiatria Risperidone 2mg Tablete/ Kapsule; Loti 95 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm Levofloxacin 500 mg Tablete/ Kapsule 170,958 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  170958.333333333
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje medikamente 88,000 Lidhur Kontrata +Shtesė CFO PHARMA  88000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Medikamente 1,232,478 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  1024988.325
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnzimi me Medikamente Mjekėsore tė SUT, pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15.04.2017 - Loti 57: Dopamine hydrochloride 145,005 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  120837.5
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Blerje medikamente pėr Spitalin Pogradec e ndarė nė 2 lote 3,309,636 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  2757975.83333333
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >