Open Procurement Albania
Rezultate tė gjetura: 1235

Ankand
Tender
Loti 3-Gazoil D1 Njėsia Administrative Shirgjan
Blerje Dru Zjarri pėr Ndėrmarrjen e Shėrbimeve Mbėshtetėse tė Arsimit , Ēerdhes dhe tė Njėsive Administrative
Sherbetim dhe mirėmbajtje tė objekteve tė arsimit pėr Njėsitė Administrative
Riparime tė zyrave, Lukovė
Meremetė dhe lyerje pėr objektet shkollore tė Njėsive Administrative
Supervizion punimesh pėr objektin :Ndėrtim ujėsjellėsi Troshan, Njėsia Administrative Blinisht
Lyerje dhe meremetime tė objekteve shkollore nė Njėsite Administrative
Hartim projekti dhe preventiv zbatimi pėr realizimin e objektit: Ndėrtim dhe Rikonstruksion i godinės administrative tė Bashkisė Maliq
Blerje Karburanti pėr Njėsitė Administrative Mollaj dhe Voskop
Rikonstruksion shkollės nė Fshatin Nishicė,Nj.Administrative Qendėr
Konēesion/PPP

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data