Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
7 Nelsa SHPK 23 43,466,773 24 40,066,773 37,197,750

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Kavajė Furnizimi me ushqime per kopshte ,cerdhe, konviktii arsimit profesional dhe Pak-u' 11,306,380 Njoftuar Fituesi Nelsa SHPK 9,703,513.00
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim me ushqim per mensen sociale 3,400,000 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 2,881,500
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim me Ushqim (Katering) pėr mensėn Sociale 3,400,000 Njoftuar Fituesi Nelsa SHPK 2,674,950
Qeverisja Vendore Prrenjas BLERJE USHQIMESH PĖR KOPSHTIN DHE ĒERDHEN 3,274,315 Njoftuar Fituesi Nelsa SHPK 3,089,416
Qeverisja Vendore Mat Blerje Ushqimesh 4,840,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Nelsa SHPK 4,330,510.00
Qeverisja Vendore Mat Blerje ushqimesh Njoftuar Fituesi Nelsa SHPK 937,512.00
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim me ushqim catering pėr mensėn sociale 2,200,000 Njoftuar Fituesi Nelsa SHPK 1,912,350
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizimin me ushqim catering pėr mensėn sociale 800,000 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 720,000.00
Qeverisja Vendore Pogradec Blerje kuote ushqimore pėr Ēerdhe 990,000 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 922,950.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbime (Katering) pėr mencat e Qendrės Sociale "Tė qėndrojmė sė bashku” pėr vitin 2017 1,749,333 Rishpallje me Lidhje Kontrate Nelsa SHPK 1,635,072.00
Qeverisja Vendore Krujė Loti I: “Blerje bukė gruri e bardhė e prerė me feta” 434,000 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 427,800.00
Qeverisja Vendore Krujė Loti II: Blerje Fruta –Perime” 420,450 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 419,760.00
Qeverisja Vendore Krujė Loti III: “Blerje bulmet dhe veze” 735,693 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 735,381.00
Qeverisja Vendore Krujė Loti V: “Blerje mish vici” 899,000 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 874,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje artikuj ushqimore pėr nevoja tė shkollės speciale ”Luigj Gurakuqi”, Tiranė 1,995,000 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 1,977,650.00
Qeverisja Vendore Mat Loti 2: Blerje Mish vici - Fondi i Bashkise Mat 843,200 Rishpallje me Lidhje Kontrate Nelsa SHPK 816,000.00
Qeverisja Vendore Mat Loti 3: Blerje Bukė gruri - Fondi i Bashkise Mat 423,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Nelsa SHPK 390,000.00
Qeverisja Vendore Mat Loti 4: Blerje Qumėsht dhe Nėnprodukte tė tij - Fondi i Bashkise Mat 1,100,350 Rishpallje me Lidhje Kontrate Nelsa SHPK 1,075,300.00
Qeverisja Vendore Mat Loti 5: Blerje Fruta-Perime - Fondi i Bashkise Mat 783,900 Rishpallje me Lidhje Kontrate Nelsa SHPK 778,400.00
Qeverisja Vendore Krujė Loti 1: Blerje ushqime koloniale per kopshtet dhe cerdhet e Bashkise Krujė - Buxheti i Bashkise Krujė 1,443,300 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 1,335,000.00
Qeverisja Vendore Krujė Loti 2: Blerje Bulmet dhe nenproduktet e tij,veze per kopeshtet dhe cerdhet e Bashkise Krujė - Buxheti i Bashkise Krujė 834,625 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 743,230.00
Qeverisja Vendore Krujė Loti 3: Mish viēi dhe mish i grire per kopeshtet dhe cerdhet e Bashkise Kruj 1,060,820 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 959,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerie artikuj ushqimore 533,407 Lidhur Kontrata Nelsa SHPK 533,406.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data