Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Durrës BEQIRI SHPK & COLOMBO SHPK 2 154,026,000 2 154,026,000 106,549,417

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Durrës Reabilitimi kanalit KUL F.II dhe KUL F.III 54,166,000 Lidhur Kontrata BEQIRI SHPK & COLOMBO SHPK 37,965,626.00
Qeverisja Vendore Durrës Rikonstruksion shkolla e mesme "Leonik Tomeo" 99,860,000 Lidhur Kontrata BEQIRI SHPK & COLOMBO SHPK 68,583,791.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data