Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
5 ITE.GrupSHPK 19 297,433,408 19 297,433,408 284,281,000

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Te tjera materiale elektrike 2,500,000 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 2,203,118.00
Qeverisja Vendore Tiranė Materiale pėr ndriēim 31,650,000 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 30,642,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e rrjetit tė ndri­ēimit publik 41,651,220 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 39,198,200.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale rehabilituese pėr mirėmbajtjen e rrjetit ekzistues 13,333,312 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 13,093,780
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i rrjetit semaforik ekzistues dhe ndėrtimi i nyjeve tė reja semaforike pėr akset "Mbikalim-Kombinat 23,764,873 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 22,514,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i ndriēimit rrugor nė akset Mbikalim-Kombinat 17,250,500 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 15,853,500.00
Qeverisja Vendore Maliq Blerje Ndriēuesa rrugė me krahė LED 1,666,607 Rishpallje me Lidhje Kontrate ITE.GrupSHPK 1,443,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i ndriēimit nė disa rrugė kryesore 24,999,733 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 22,195,200.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale per ndricimin publik 18,331,470 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 18,082,230.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale pėr rehabilitimin e Ndriēimit nė disa rrugė kryesore 24,999,000 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 24,735,800.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Zėvendėsimi i ndriēuesve tė dėmtuar (dekorativ dhe zinkat) 1,743,861 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 1,728,800.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale elektrike pėr mirėmbajtjen e ndriēimit publik dhe tė godinės sė Bashkisė 13,916,305 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 13,879,720.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale pėr ndriēimin publik 29,166,667 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 28,687,540.00
Qeverisja Vendore Maliq Blerje ndriēuesa rruge me krah LED 3,331,050 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 3,086,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje paisje dhe materiale elektrike 3,151,410 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 3,148,030.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale pėr ndriēimin publik 8,000,000 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 7,865,406.00
Qeverisja Vendore Korēė Ndricimi me llamba 70 w CMH 11,310,700 Rishpallje me Lidhje Kontrate ITE.GrupSHPK 9,797,200.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale elektrike per mirembajtjen e ndricimit publik dhe te Godines se Bashkise - Buxheti i Bashkise viti 2016 10,776,700 Lidhur Kontrata ITE.GrupSHPK 10,559,440.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Materiale pėr Ndriēim Publik 15,890,000 Njoftuar Fituesi ITE.GrupSHPK 15,568,036.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data