Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
15 EUROSIG SHA 31 2,780,394 31 2,780,394 3,452,765

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Korēė Siguracion makine dhe ndertese Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 55,351
Qeverisja Vendore Kamėz Siguracion makine Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 171,234
Qeverisja Vendore Dropull Sigurim i pasurise Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 152,930
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Siguracion i detyrushem TPL (1 vjecar) Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 19,726
Qeverisja Vendore Dropull Sigurim makina e sherbimeve Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 28,485
Qeverisja Vendore Kurbin Siguracione mjetesh, Bashkia Kurbin Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 226,102
Qeverisja Vendore Korēė Siguracion makine dhe ndertese Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 19,726
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje Siguracione Automjetesh per nevojat e Bashkise Diber, 2019. Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 548,000
Qeverisja Vendore Gjirokastėr SIG.UNHCR;SIG.BOT;SIG IVEKO;SIG.AA145PI;SIG145P Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 187,449.00
Qeverisja Vendore Memaliaj Siguracion per Ekskavatorin tip 265, lloj MT, marka JCB Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 43,493.00
Qeverisja Vendore Memaliaj Siguracion automjeti per makinen tip xhip ML 320 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 24,000.00
Qeverisja Vendore Dropull Siguracion automjeti Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 49,900.00
Qeverisja Vendore Lushnje BLERJE SIGURACION TPL Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 29,300.00
Qeverisja Vendore Tiranė SHPENZIME TE SIGURACIONIT TE MJETEVE TE TRANSPORIT Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 75,000.00
Qeverisja Vendore Dropull Sigurim automjet zjarrfiksi Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 24,769.00
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Sigurimi vjetor i godines se tregut industrial nga zjarri,termeti dhe rreziqe te tjera 76,629 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 76,500.00
Qeverisja Vendore Pukė Siguracion Mjeti ML 270 ,Bashkia Puke 20,000 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 20.00
Qeverisja Vendore Vlorė Blerje Siguracion mjetesh TPL tip Autobuz Urban,Iveco ACAP cop 1 dhe Iveco eurorider cop 1 numri i vendeve ulur nga 18-23 persona per Parkun e Udhetareve Vlore 112,000 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 112,000
Qeverisja Vendore Dropull Siguracion automjeti 28,485 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 28,480
Qeverisja Vendore Lushnje blerje siguracion tpl 203,044 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 202,540
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbim pėr siguracion (TPL) pėr mjetet e transportit 393,705 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 393,000
Qeverisja Vendore Mallakastėr Siguracione automjetesh 87,048 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 87,000
Qeverisja Vendore Dropull Siguracion i detyrueshem 28,485 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 28,485
Qeverisja Vendore Dropull Sigurim mjeti ROVER 19,010 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 19,010
Qeverisja Vendore Dropull Karton jeshil automjeti 53,600 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 53,500
Qeverisja Vendore Dropull Siguracion mjeti 28,500 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 28,485.00
Qeverisja Vendore Lushnje Blerje Siguracion TPL 193,569 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 193,500.00
Qeverisja Vendore Roskovec Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 532,870 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 346,800.00
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Siguracion makinave 187,449 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 187,440.00
Qeverisja Vendore Tropojė Siguracion Automjeti 800,000 Lidhur Kontrata EUROSIG SHA 24,640.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data