Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 32 1,614,976,621 30 1,521,313,827 1,440,401,178

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbimi i Pastrimit Qytetit Zona Veriore B 14,974,044 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 9,371,209.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbimi i Pastrimit Qytetit Zona Jugore A 19,063,108 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 12491014.99
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbimi i Pastrimit Qytetit Zona Veriore B 9,528,481 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 6714350.84
Qeverisja Vendore Lezhė SISTEMIM, ASFALTIM I RRUGES Tale 1-Alk-Tale 2 53,717,588 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 44,013,384.00
Qeverisja Vendore Devoll Ndertimi i Depos Ujesjellesi Fshati Areze 2,998,998 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 2416668.7
Qeverisja Vendore Devoll Loti 7: Blerje Kamioncine pėr Pyjet 1,416,667 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 1,416,000.00
Qeverisja Vendore Devoll Loti 6: Blerje Rimorkiator pėr Shėrbimet Publike 1,666,667 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 1,666,000.00
Qeverisja Vendore Devoll Loti 5: Blerje Kamionēinė pėr Shėrbimet Publike 1,416,667 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 1,416,000.00
Qeverisja Vendore Devoll Loti 3: Blerje Automjet pėr Administratėn 1,666,667 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 1,666,000.00
Qeverisja Vendore Devoll Loti 2: Blerje Kamion me tre Akse 4,166,667 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 4,166,000.00
Qeverisja Vendore Devoll Loti 1: Blerje Fadrome pėr Shėrbimet Publike 4,166,667 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 4,166,000.00
Qeverisja Vendore Devoll Loti 4: Blerje Automjet pėr Policinė Bashkiake 1,416,667 Njoftuar Fituesi ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 1,416,000.00
Qeverisja Vendore Devoll Loti 8: Blerje Makine me Kosh 2,083,334 Njoftuar Fituesi ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 2,080,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbimi i Pastrimit tė Zonės Tirana III 494,683,652 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 473,765,974.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbimi i Pastrimit tė Zonės Tirana III 46,831,397 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 46650843.3333333
Qeverisja Vendore Librazhd Shtesė kontrate: "Shėrbimi i Pastrimit tė Bashkisė Librazhd" 5,396,610 Lidhur Kontrata +Shtesė ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 5,396,610.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate: "Pastrimi i pjesės Perėndimore - 3 tė Qytetit tė Tiranės" 34,628,118 Lidhur Kontrata +Shtesė ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 34,614,660.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate : “Pastrimi i pjesės Perendimore 3 tė qytetit tė Tiranės" 23,495,956 Lidhur Kontrata +Shtesė ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 23495955.8333333
Qeverisja Vendore Devoll Shtesė kontrate: "Shėrbimi i Pastrimit tė territorit tė Bashkisė Devoll dhe Institucione nė varėsi tė saj." 4,581,959 Lidhur Kontrata +Shtesė ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 4531258.33333333
Qeverisja Vendore Librazhd Mirembajtje te Objekteve te Arsimit, Kultures, Riparime, Lyerje, Mirembajtje te ndryshme 2,392,260 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 1,998,500.00
Qeverisja Vendore Tiranė Pastrimi i pjesės Perėndimore - 3 tė Qytetit tė Tiranės 189,070,000 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 184,834,584.00
Qeverisja Vendore Dibėr Rinovim i infrastrukturės sė bulevardit Elez Isufi, rrugės Safet Zhulali dhe rrugės sė Muzeut - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 92,272,200 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 87,324,219.00
Qeverisja Vendore Dibėr Permiresimi i Infrastruktures vendore dhe Rivitalizimi i Hapesirave Publike ne Zonen prane Pallatit te Kultures - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 173,491,000 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 172,972,488.00
Qeverisja Vendore Devoll Sherbimi i pastrimit te territorit te Bashkise Devoll dhe institucioneve ne varesi te saj - Te ardhurat e Bashkise 23,543,300 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 22,988,103.00
Qeverisja Vendore Librazhd Sherbimi i pastrimit te Bashkise Librazhd - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Librazhd 49,739,500 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 48,891,489.00
Qeverisja Vendore Dibėr Ndėrtimi i Shkollės sė Mesme tė Pėrgjithshme, Maqellare - Financuar nga Buxheti i Shtetit 79,675,800 Njoftuar Fituesi ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 78,972,628.00
Qeverisja Vendore Devoll Rehabilitimi i kanalit ujitės Bitincke-Tren-Vranisht-Cangonj - Buxheti i Shtetit 33,764,300 Rishpallje me Lidhje Kontrate ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 22,988,103.00
Qeverisja Vendore Pukė Sistemimi i lagjes pas pallatit tė Kulturės, Bashkia Pukė - Buxheti i Shtetit (Fondi i Zhvillimit te Rajoneve) 23,658,600 Lidhur Kontrata ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 23,049,590.00
Qeverisja Vendore Peqin Rehabilitimi i kanaleve sekondare te skemes ujitese me kanalin Peqin - Kavajė, Buxheti i Shtetit 21,223,800 Njoftuar Fituesi ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 18,065,832.00
Qeverisja Vendore Kavajė Shėrbimi i pastrimit tė qytetit Kavajė 147,519,000 Njoftuar Fituesi ALKO-IMPEX General Construcion SHPK 139,746,161.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data