Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
6 ARKONSTUDIO SHPK 15 154,587,253 15 154,587,253 135,045,436

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare Armath, Manėz 48,672,795 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 34,218,999.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksioni i shkollės Gustav Majer 8,331,432 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 7740272.1
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i I-rė: Studim projektim, pėr objektin: Hartimi i planeve tė detajuara vendore nė zonėn bujqėsore tė Kasharit dhe Pyjet Produktive pėr njėsitė strukturore: KA/54, FA/114, TR/212, TR/209, FA/24 2,146,244 Njoftuar Fituesi ARKONSTUDIO SHPK 2,140,000.00
Qeverisja Vendore Kuēovė Studim Projektim, Rikualifikimi i Parkut Industrial ( Ish-Tec Ndėrtim Montim ) 5,206,250 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 5,200,000.00
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Rikonstruksion i shkolles "Astrit Hyka" dhe ndertim i ambienteve sportive, fshati Kutalli 46,249,675 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 45562439.67
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i V-tė: Studim projektim, pėr objektin: ”Rehabilitimi dhe kanalizimi i rrugės sė Durrėsit” 7,774,200 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 7,758,000.00
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Hartim Projekt - Preventiv pėr Qendrėn Komunitare Poshnje 1,083,333 Rishpallje me Lidhje Kontrate ARKONSTUDIO SHPK 1,050,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i I-rė: Studim projektim, pėr objektin: “Shtesė ambjentesh shkolla Fushas” 1,144,568 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 998,000.00
Qeverisja Vendore Sarandė Hartimi i Projekt –Preventivit tė zbatimit tė objektit “Ndėrtimi i rrugės sė Palit” 2,273,378 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 2,272,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion i Kopėshtit Nr. 17 - Financuar nga tė ardhurat e Buxhetit tė Shtetit 15,660,018 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 14,676,719.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti 3: Studim projektim, pėr objektin Ndėrtim i ri i Shkollės 9-Vjeēare Servete Maci - Fondi i Bashkise Tiranė 5,947,200 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 5,337,000.00
Qeverisja Vendore Kuēovė Studim Projektim per Rikonstruksion dhe Rehabilitim i Rruges Kuēovė-Ura-Vajgurore 5,833,330 Rishpallje me Lidhje Kontrate ARKONSTUDIO SHPK 5,196,000.00
Qeverisja Vendore Maliq Hartimi i Projekt - Preventiv zbatimit pėr Ndėrtimin dhe Rikonstruksionin e Godinės Administrative tė Bashkisė Maliq 2,107,620 Rishpallje me Lidhje Kontrate ARKONSTUDIO SHPK 739,500.00
Qeverisja Vendore Maliq Hartimin e projekt- preventiv zbatimit per rikonstruksionin e brendshem Pallatit te Kultures Dhimiter Orgocka ,Bashkia Maliq 740,000 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 739,500.00
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Hartimi i Projektit dhe Preventivit pėr rijetėzimin e Fasadave tė Qendrės sė Urės vajgurore 1,417,210 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 1,417,006.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data