Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Shijak 118 239 1,030,486,037 177 915,955,807 871,005,190

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Shijak Blerje ushqime per cerdhen dhe kopshtin me Dreke ne Bashkine Shijak 1,499,783 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 1,170,900.00
Qeverisja Vendore Shijak Rehabilitimi i sheshit, prane rruges Naim Frasheri 1,554,827 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Shijak Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje pjesė kėmbimi pėr mjetet e Bashkisė Shijak Lidhur Kontrata Besnik Meēi
Qeverisja Vendore Shijak Blerje Karburanti per nevojat e Bashkise Shijak 5,833,333 Lidhur Kontrata KASTRATI marzh fitimi 16.4%.
Qeverisja Vendore Shijak Riparim dhe ndriēim trotuaresh ne unazen e vogel Shijak 6,166,249 Anuluar Procedura LIQENI VII SHA 4,669,325.00
Qeverisja Vendore Shijak transpoti i sportisteve Lidhur Kontrata Erlind Asllani 250,000
Qeverisja Vendore Shijak Sigurimi i ndeshjeve te futbollit Lidhur Kontrata ENEO SECURITY 367,500
Qeverisja Vendore Shijak blerje materiale pastrimi Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 285,000
Qeverisja Vendore Shijak blerje mjete pastrimi Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shijak Tranporti i sportisteve pėr periudhėn Shtator 2019-2020 . Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shijak Rehabilitim i kanalit ujitės Hardhishtė-Rreth. 52,163,759 Lidhur Kontrata EURO-ALB & VIANTE Konstruksion 51,789,577.00
Qeverisja Vendore Shijak Ndertim i shkolles 9-vjeēare Adem Sabli fshati Borake 60,993,255 Lidhur Kontrata EURO-ALB & VIANTE Konstruksion 59,985,423.00
Qeverisja Vendore Shijak Rehabilitimi KUZ, lagja Bektesh, Njesia Administrative Gjepalaj 3,232,404 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Shijak Rifreskim i lyerjeve nė objeket arsimore tė bashkisė Shijak 3,328,222 Lidhur Kontrata DOKSANI G SHPK - CARA SHPK 1,686,720.00
Qeverisja Vendore Shijak Ndriēim ne fshatin Rreth, Njesia Administrative Xhafzotaj 3,325,504 Anuluar Procedura HYSI-2 F 2,253,800.00
Qeverisja Vendore Shijak Mbikqyrje e punimeve ne Objektin : Ndertim i shkolles 9-vjecare Adem Sabli, Borake: Lidhur Kontrata G B Civil Engineering 550,366.26
Qeverisja Vendore Shijak Blerje e siguracioneve te automjeteve te Bashkise Shijak Lidhur Kontrata INTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP 385,000
Qeverisja Vendore Shijak Kolaudim i punimeve ne Objektin " Rehabilitimi i kanalit te ujitjes Hardhishte Rreth" Lidhur Kontrata FIRMITAS STUDIO 120,000
Qeverisja Vendore Shijak Mbikqyrje e punimeve ne Objektin " Rehabilitimi i kanalit ujites Hardhishte- Rreth" Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shijak Blerje materiale ndertimi per nevojat e bashkise Shijak 1,414,550 Lidhur Kontrata DOKSANI-G SHPK 1,280,000.00 
Qeverisja Vendore Shijak Blerje siguracione per Automjetet e Bashkise Shijak Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shijak Blerje e materilave sportive per ekipin e futbollit dhe volejbollit te Bashkise Shijak Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shijak Ndertim i rrjetit te kanalizimeve te ujrave te zeza, Lagja Sallmone 45,504,101 Lidhur Kontrata 42,863,662.00
Qeverisja Vendore Shijak Hapsire rekreative, park i qytetit Shijak 45,387,152 Rishpallje me Lidhje Kontrate Spektri SHPK & Ed Konstruksion SHPK 33,472,081
Qeverisja Vendore Shijak Kolaudim i punimeve ne Objektin " Projektim i rrjetit te kanalizimeve te ujrave te zezea, Lagja Sallmone , Nj.A.Xhafzoatj Lidhur Kontrata M.A.K Studio 59,151
Qeverisja Vendore Shijak Mbikqyrje e punimeve ne Objektin : Projektim i rrjetit te kanalizimeve te ujrave te zezea, Lagja Sallmone, NjAXhafzotaj Lidhur Kontrata STUDIO REA-G 492,932.11
Qeverisja Vendore Shijak Mbikqyrje e punimeve ne Objektin : Hpaesire rekreative Park i Qytetit Shijak Lidhur Kontrata G B Civil Engineering 537,286.38
Qeverisja Vendore Shijak kolaudim i punimeve ne Objektin : Hapesire rekreative Park i Qytetit Shijak Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shijak Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje pjesė kėmbimi pėr mjetet e bashkisė Shijak. Lidhur Kontrata Besnik Meēi
Qeverisja Vendore Shijak Ndertim i ambulances ne fshatin Rrubjeke, Njesia Administrative Maminas 4,996,310 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data