Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Kolonjė 11 13 41,455,363 13 41,455,363 40,654,609

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Kolonjė Rehabilitim e mirembajtje kanale ujites e kullues ne Bashkine Kolonje, viti 2019. 1,284,016 Njoftuar Fituesi REHOVARI 1,091,758.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 3: Hartim projektet–zbatimi Rikonstruksioni i Rrjetit te Brendshem dhe te Jashtem te Furnizimit me Uje te Qytetit te Leskovikut. 1,337,350 Lidhur Kontrata HUK - PROJEKT & A.SH. Engineering 1,203,335.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 4: Hartim plane mbareshtrim te fondit pyjor dhe kullosor,viti 2019 Hartimi i planeve te mbareshtrimit te fondit pyjor dhe kullosor pjese te ekonomise pyjore Ēlirim. 1,000,000 Lidhur Kontrata ARABEL - STUDIO & DEJA 950,000.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Blerje karburant GAZOIL 10 ppm dhe Benzine (Premium Unl 10 ppm) per vitin 2019 10,245,274 Lidhur Kontrata O L S I SHPK 10,245,274.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Blerje karburanti pėr nevoja tė Bashkisė Kolonjė 3,211,485 Njoftuar Fituesi O L S I SHPK 3,211,485.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Mirėmbajtje e automjeteve te Bashkisė Kolonjė 1,202,234 Rishpallje me Lidhje Kontrate HAMET ILJAZI & Adrian Ēyēllari 1,190,000.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Rikonstruksion i linjės sė ujėsjellėsit Kronjza - Rezervuaret Ujėmbledhes Leskovik, Bashkia Kolonjė (faza e parė) 2,500,000 Lidhur Kontrata AVDOLLI SHPK-VASHTEMIA SHPK- REHOVARI SHPK 2,241,940.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Blerje mjet Transporti Fuoristrade me karroceri 4 x 4 1,666,667 Lidhur Kontrata A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION 1,550,000.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Blerje mjet transporti fuoristradė 2,000,000 Lidhur Kontrata JOSIF DELIU 2,000,000.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Shfrytėzim i materialit drusor tė pyjeve shteterore nė Bashkinė Kolonjė 12,000,000 Lidhur Kontrata 6 KORRIKU SHPK-GRAMO SHPK -THAKA/G SHPK 12,000,000.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Furnizim, prerje dhe ēarje dru zjarri e fortė pėr shkollat 9 vjeēare dhe njėsitė administrative 1,675,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate GRAMO SHPK 1,668,300.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Ndriēim Publik LED Fshati Rehove, Gostivisht, Selenicė,Boshanj,Starje 1,666,667 Lidhur Kontrata VASKE GAQI 1,641,667.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Dekorimi i Sheshit Rilindja,Ersekė dhe Sheshit 15 Maj,Leskovik pėr festat e fundvitit 1,666,670 Lidhur Kontrata VASKE GAQI 1,660,850.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data