Open Procurement Albania

Blerje materiale pastrimi dhe detergjentė pėr nevojat e Qendrės Ekonomike tė Arsimit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje materiale pastrimi dhe detergjentė pėr nevojat e Qendrės Ekonomike tė Arsimit
Nr. Reference REF-17889-06-15-2017
Vlera / Fondi Limit 2 000 470,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 28-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 10
Operatorė Konkurues Murati D Shpk - AN & RA Shpk - Dimex Shpk - Euro Mega 2010 Shpk - Atlantik 3 Shpk - W. Center Shpk - T & M CHEMICAL DISTRIBUTION Shpk - Maliq Haka - Sparkle 32 Shpk - Mega- Plast-2L Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K42003004T
 • MURATI D
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 560 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 12-07-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1872720
  Data e lidhjes sė kontratės 03-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ofertues tė skualifikuar janė 2 operatorė. 1. Ofertuesi “W. Center” sh.p.k. me Nipt: K63029402A, skualifikohet per arsye se Operatori nuk ka paraqitur asnje dokument ne permbushje te kerkesave ekonomiko - financiare, ligjore dhe teknike te kerkuara ne DST. 2. Ofertuesi “T & M CHEMICAL DISTRIBUTION” sh.p.k.me Nipt: L41823009V, skualifikohet per arsye se: Vertetimi i paraqitur nga operatori ekonomik ne permbushje te kerkeses se operatori ekonomik duhet te paraqese: “Njė dokument qė vėrteton se (subjekti juaj) i ka plotėsuar detyrimet fiskale, lėshuar nga Administrata Tatimore”, eshte jasht afatit tre mujor qe kerkon ligji.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.30 - DT.31-07-2017
  Lidhja e Kontratės NR.32 - DT.14-08-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data