Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i ambienteve tė brendėshme dhe tė jashteme shkolla dhe kopshte

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastėr
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastėr
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i ambienteve tė brendėshme dhe tė jashteme (sisteme hidrosanitare,sisteme elektrike , dyer, dritare , suvatime,lyerje) shkolla dhe kopshte
Nr. Reference REF-17843-06-15-2017
Vlera / Fondi Limit 10,833,333
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 27-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data