Open Procurement Albania

Rruga Cenaj Rrogam- Laēaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe
Institucioni Prokurues Bashkia Malėsi e Madhe
Objekti i Tenderit Rruga Cenaj Rrogam- Laēaj
Nr. Reference REF-17897-06-15-2017
Vlera / Fondi Limit 24 999 912,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 07-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues LAĒAJ SHPK & ULEZA NDERTIMI SHPK - BOSHNJAKU B SHPK - CURRI SHPK - B 93 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J67019018L-J67902928O
 • LACAJ SHPK - ULEZA NDERTIMI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 24 433 072,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-07-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 29319686
  Data e lidhjes sė kontratės 11-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 40 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar nga procedura: 1. “ BOSHNJAKU B ” SHPK, sepse eshte terhequr nga procedura sipas deklarates nr. 11 /1 prot, date 11.07.2017, protokolluar nga ne me nr. 2987 prot, date 12.07.2017.
  2. “ B-93 ” SHPK, sepse eshte terhequr nga procedura sipas deklarates nr. 91 prot, date 07.07.2017, protokolluar nga ne me nr. 2934 prot, date 07.07.2017
  3. “ CURRI ” SHPK, sepse a. mugojne dokumentat per makinerite. b. Mungon deklarate me shkrim qe drejtuesit teknik nuk jane ne marredhenie pune me shtetin apo me nje subjekt tjeter privat, duhet te kene jo me pak se 5 vjet experience pune dhe te dorezohen kontratat dhe CV perkatese per secilin.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.31 - DT.07-08-2017
  Lidhja e Kontratės NR.34 - DT.28-08-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data