Open Procurement Albania

Blerje Materiale Elektrike per institucionet arsimore te Qytetit dhe njesive Admnistrative

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Institucioni Prokurues Ndėrmarrja e Shėrbimeve Mbėshtetėse tė Arsimit dhe Ēerdhes, Korēė
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Elektrike per institucionet arsimore te Qytetit dhe njesive Admnistrative
Nr. Reference REF-10038-05-02-2017
Vlera / Fondi Limit 458 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Blerje me Vlerė tė Vogėl
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 04-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Marjana Beaj
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L51510026H
 • Marjana Beaj
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 360 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data