Open Procurement Albania

Rikonceptim i parkut të lojrave të fëmijëve dhe parkim publik 2 kate nën tokë në rrugën e Elbasanit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Rikonceptim i parkut të lojrave të fëmijëve dhe parkim publik 2 kate nën tokë në rrugën e Elbasanit
Nr. Reference REF-28840-10-05-2017
Vlera / Fondi Limit 276 503 894,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-10-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-11-2017
Data e mbajtjes se tenderit 01-11-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues SALILLARI SHPK
G.P.G COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SALILLARI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 276 191 416,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-11-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 331429699
  Data e lidhjes se kontrates 07-12-2017
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa
  Eshtë paraqitur Formulari i Ankesës nga Operatori Ekonomik “G.P.G COMPANY” shpk, datë 10.11.2017.
  Nuk janë marrë parasysh pretendimet e ngritura nga Operatori Ekonomik.
  Janë skualifikur ofertuesit e mëposhtëm:
  Operatori Ekonomik “G.P.G COMPANY” shpk
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  “G.P.G Company” shpk, nuk plotëson Kriteret e Veçanta për Kualifikim pika 1 gërma “dh” të vendosur në DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates NR.50 - DT.18-12-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data