Open Procurement Albania

Shtesė Kontrate: "Blerje gas i lėngėt"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Qendra Ekonomike e Zhvillimit dhe Edukimit tė Fėmijeve Tiranė
Objekti i Tenderit Shtesė Kontrate: "Blerje gas i lėngėt"
Data e lidhjes sė Kontratės fillestare: 29.03.2017; Numri i references: REF-69161-02-23-2017; Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare: 7473900 Leke me TVSH)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 243 764,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Gas Group SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K81811016Q
 • Gas Group SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1243763.33333333
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1492516
  Data e lidhjes sė kontratės 03-01-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.1 - DT.08-01-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data