Open Procurement Albania

Blerje lubrifikante (vaj, graso, filtra), pėr mjetet e makinerinė e rėndė

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje lubrifikante (vaj, graso, filtra), pėr mjetet e makinerinė e rėndė
Nr. Reference REF-46740-02-12-2018
Vlera / Fondi Limit 1 166 663,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 23-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues Auto Start Group Shpk
AUTO ALMET Shpk
EXIMOIL Shpk
Kadiu Sha
Serjani ER Shpk
TOP OIL Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TOP-OIL
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 878,950
  Data e shpalljes sė fituesit 08-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1. SERJANI ER Shpk
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  a. QKB nuk ka status aktiv
  b. Mungon deklarata per kriteret e pergjithshme
  c. Ka adrese biznesi ne Shkoder dhe mungon vertetimi I taksave vendore
  d. Mungon liēenca profesionale lidhur me mallrat objekt I kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.10 - DT.12-03-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data