Open Procurement Albania

Shtesė Kontrate per objektin Mbikqyrja e punimeve pėr “Ndėrtim parkim nėntokėsor, sheshi Skėnderbej”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Shtesė Kontrate per objektin Mbikqyrja e punimeve pėr “Ndėrtim parkim nėntokėsor, sheshi Skėnderbej”
Fondi limit: 407,062 lekė pa TVSH, vėnė nė dispozicion nga buxheti i Bashkisė sė Tiranės pėr vitin 2018, miratuar me VKB Nr. 132, datė 21.12.2017, “Pėr miratimin e programit buxhetor afatmesėm 2018 - 2020 dhe detajimin e buxhetit tė Bashkisė sė Tiranės pėr vitin 2018”.
Data e lidhjes sė Kontratės fillestare: 11-11-2016 ; Numri i referencės sė procedurės: REF-52443-10-07-2016 ; Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare: 2442372 Leke me TVSH)
Shiko kontraten fillestare
Nr. Reference REF-57380-03-20-2018
Vlera / Fondi Limit 407 062,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues 51N4E & GEOSAT GROUP SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 51N4E - GEOSAT GROUP
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 407 062,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 488474
  Data e lidhjes sė kontratės 19-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.13 - DT.03-04-2018
  Lidhja e Kontratės NR.17 - DT.30-04-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data