Open Procurement Albania

Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e kopshteve, shkollave dhe ēerdheve nė Bashkinė Fier.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier
Objekti i Tenderit Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e kopshteve, shkollave dhe ēerdheve nė Bashkinė Fier .
Kontrate nr.1 per Blerje materiale per mirembajtjen e kopshteve, shkollave dhe ēerdheve.
Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik fitues.
Nr. Reference REF-71376-05-25-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-06-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 20-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Bolt Shpk
Euro-Alb Shpk
Murati D Shpk
Zdravo Shpk
Zeqiri Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZDRAVO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 13-07-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3989076
  Data e lidhjes sė kontratės 08-08-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.02 - D.14-01-2019

  Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e kopshteve, shkollave dhe ēerdheve nė Bashkinė Fier

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
  Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier
  Objekti i Tenderit Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e kopshteve, shkollave dhe ēerdheve nė Bashkinė Fier
  Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik fitues.
  Nr. Reference REF-71376-05-25-2018
  Vlera / Fondi Limit 11 999 920,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 28-05-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-06-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 20-06-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 5
  Operatorė Konkurues Bolt Shpk
  Euro-Alb Shpk
  Murati D Shpk
  Zdravo Shpk
  Zeqiri Shpk
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZDRAVO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8 996 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-07-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e kopshteve, shkollave dhe ēerdheve nė Bashkinė Fier

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
  Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier
  Objekti i Tenderit Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e kopshteve, shkollave dhe ēerdheve nė Bashkinė Fier
  Nr. Reference REF-65681-04-27-2018
  Vlera / Fondi Limit 11 999 920,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 30-04-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-05-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 23-05-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.21 - DT.28-05-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data