Open Procurement Albania

Blerje dru zjarri per ngrohje per shkollat dhe kopshtet e Njesive Administrative nen varesi te Bashkise Pėrmet (166 mst)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pėrmet
Institucioni Prokurues Bashkia Pėrmet
Objekti i Tenderit Blerje dru zjarri per ngrohje per shkollat dhe kopshtet e Njesive Administrative nen varesi te Bashkise Pėrmet (166 mst)
Nr. Reference REF-35162-04-25-2016
Vlera / Fondi Limit 415 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Blerje me Vlerė tė Vogėl
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-04-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 26-04-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Erlind Asllani
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 380 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-04-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 456000
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data