Open Procurement Albania

Riparimi i rruges nga rruga nacionale - qender fshat Vasjar, rruga Kthesa e Ēerriles, rruga nacionale - qender Fshat Memaliaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Memaliaj
Institucioni Prokurues Bashkia Memaliaj
Objekti i Tenderit Riparimi i rruges nga rruga nacionale - qender fshat Vasjar, rruga Kthesa e Ēerriles, rruga nacionale - qender Fshat Memaliaj
Nr. Reference REF-78927-07-11-2018
Vlera / Fondi Limit 18 103 312,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 14-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues SHKELQIMI 07 SHPK
B 93 SHPK
COBIAL SHPK
EGLAND SHPK
ERAL CONSTRUCTION COMPANY SHPK
INERTI SHPK
NIKA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHKELQIMI 07 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 500 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 12600000
  Data e lidhjes sė kontratės 10-09-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 56 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.36 - Dt.10-09-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.37 - Dt.17-09-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data