Open Procurement Albania

Blerje materiale per lyerje dhe sherbetime te objekteve te qytetit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Blerje materiale per lyerje dhe sherbetime te objekteve te qytetit (shkolla, kopshte, cerdhe, biblioteke etj.)
Nr. Reference REF-78963-07-11-2018
Vlera / Fondi Limit 833 250,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 23-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues DEUTSCHCOLOR
GENTIAN HORIETI
Lulzim Hasballa
MUCA SHPK
HASBALLA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN HORIETI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 678 560,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 814272
  Data e lidhjes sė kontratės 16-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 5 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa
  Brenda afateve ligjore operatori ekonomik ka ushtruar te drejten e ankimimit prane KPP.
  Vendim i KPP nr. 739/2018 date 31.10.2018.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. DEUTSCHCOLOR SHPK:
  Operatori ekonomik nuk ka argumentuar oferten anomalisht te ulet te paraqitur ne sistem , nuk ka sjelle asnje analize apo argumentim te ofertes anomalisht te ulet brenda afateve kohore dhe ligjore.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.47 - Dt.26-11-2018
  Apelime dhe Vendime tė KPP

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data