Open Procurement Albania

Mirembajtje objekteve ndertimore (godina administrative, shkolla, kopshte, ēerdhe) bashkia Tropoje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tropojė
Institucioni Prokurues Bashkia Tropoje
Objekti i Tenderit Mirembajtje objekteve ndertimore (godina administrative, shkolla, kopshte, ēerdhe) bashkia Tropoje
Nr. Reference REF-82277-08-07-2018
Vlera / Fondi Limit 2 533 333,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 20-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Halili 1 SHPK & Kadri Buēpapaj SHPK
Vllaznimi SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Halili 1 SHPK - Kadri Buēpapaj
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 492 540,00
  Data e shpalljes sė fituesit 11-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3040000
  Data e lidhjes sė kontratės 14-09-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 36 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar ofertuesi i mėposhtėm:

  1) Vllaznimi SHPK
  Pasi nuk ka paraqitur librezen e punes per ing. ndertimit, dokumentet qe vertetojne se personeli teknik i shoqerise eshte i siguruar sipas periudhave te percaktuara ne DST, si dhe deklaraten qe ing. ndertimit do te jete i disponueshem per kete kontrate.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.37 - Dt.17-09-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.03 - Dt.21-01-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data