Open Procurement Albania

Pastrimi i kanalit te ujrave te larta nga pjesa A ne F

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vlore
Objekti i Tenderit Pastrimi i kanalit te ujrave te larta nga pjesa A ne F
Nr. Reference REF-84608-09-04-2018
Vlera / Fondi Limit 16 481 932,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 08-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Kevin Konstruksion SHPK
Labi SHPK & Shkelqimi 07
Shendelli SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LABI SHPK - SHKELQIMI 07 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 16 467 738,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 19761285.6
  Data e lidhjes sė kontratės 13-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 50 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.Kevin Konstruksion SHPK:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  2.Shendelli SHPK:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.19-11-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data