Open Procurement Albania

Blerje biletė udhėtimi vajtje ardhje me avion Tirane- Beograd - Tirane nisja nė datė 16.10.2018 paradite dhe kthimi pėr Tiranė nė datė 16.10.2018 pasdite. 1 (nje) copė 2.Blerje biletė udhėtimi vajtje ardhje me avion Tirane- Beograd - Tirane nisja n

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Blerje biletė udhėtimi vajtje ardhje me avion Tirane- Beograd - Tirane nisja nė datė 16.10.2018 paradite dhe kthimi pėr Tiranė nė datė 16.10.2018 pasdite. 1 (nje) copė 2.Blerje biletė udhėtimi vajtje ardhje me avion Tirane- Beograd - Tirane nisja n
Nr. Reference REF-89351-10-10-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Blerje Dinamike
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • PLANET
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 147 970,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data