Open Procurement Albania

Rikonstruksion i vatrave te kultures Zagorie

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Libohovė
Institucioni Prokurues Bashkia Libohove
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i vatrave te kultures Zagorie
Nr. Reference REF-96870-12-05-2018
Vlera / Fondi Limit 833 333,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 18-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues 2N SHPK
FLONJA SHPK
KEVIN KONSTRUKSION SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLONJA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 792 669,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 951203
  Data e lidhjes sė kontratės 15-01-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. OE: Shoqeria “2N” SHPK :
  -Mungon vertetim nga organet tatimore per shlyerjen e tatimeve sipas legjislacionit ne fuqi.
  -Mungon ekstrakti tregtar.
  -Mungon shtojca 4 deklarata mbi permbushjen e kritereve te pergjithshme .
  -Mungon akt ekspertiza nga eksperti kontabel i bilanceve 2015,2016,2017.

  2. OE: Shoqeria “KEVIN KONSTRUKSION” SHPK:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.01 - Dt.07-01-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.03 - Dt.21-01-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data