Open Procurement Albania

Blerje karburante per nevojat e bashkise Polican

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Poliēan
Institucioni Prokurues Bashkia Polican
Objekti i Tenderit Blerje karburante per nevojat e bashkise Polican.
Burimi i Financimit Buxheti i bashkise 2019( transferte e pakushtezuar dhe te ardhurat vendore)
Nr. Reference REF-03520-01-10-2019
Vlera / Fondi Limit 2 916 666,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 21-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues KASTRATI
A&T SH.A
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KASTRATI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Marzh Fitimi 9.60 %.
  Data e shpalljes sė fituesit 01-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3500000
  Data e lidhjes sė kontratės 06-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. A&T sh.a :
  •Nuk ploteson kerkesat e vecanta teknike pika 2.3.3 te vendosura nga autoriteti kontraktor i cituar : Operatori ekonomik duhet tė disponojė minimumi nje pike shitjeje karburanti nė territorin e Bashkise Poliēan duke e vėrtetuar kete me certifikat pronėsie ose kontrate noteriale qeraje apo furnizimi “
  •Operatori ekonomik Shoqeria A&T sha nuk ka paraqitur asnje dokumente provues kontrate dhe per rrjedhoj nuk ploteson piken 2.3.3 te kapacitetit teknik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.06 - Dt.11-02-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data