Open Procurement Albania

Blerje materialesh kancelarike dhe Tonera, Bashkia Kurbin

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kurbin
Institucioni Prokurues Bashkia Kurbin
Objekti i Tenderit Blerje materialesh kancelarike dhe Tonera, Bashkia Kurbin
Nr. Reference REF-03573-01-10-2019
Vlera / Fondi Limit 2 955 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 22-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues INFOSOFT OFFICE SHPK
ADENIS KASTRATI SHPK
MIFEEL SHPK
ADASTRA SHPK
EUROPRINTY GROUP SHPK
SOFIA MYFTARI SHPK
SINANI TRADING SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 277 311,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nga data e lidhjes sė kontratės sipas nevojave tė autoritetit kontraktor.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ka patur operator tė s’ kualifikuar:
  1. Operatori ekonomik “ADENIS KASTRATI”:
  • Nga verifikimi i dokumentacionit nė sistemin e prokurimit elektronik K.V.O konstatoi se operatori ekonomik “Adenis Kastrati”, nuk kualifikohet pasi nuk plotėson kriteret pėr kontratė tė ngjashme .

  2. Operatori ekonomik “MIFEEL” Shpk:
  • Operatori ekonomik nuk ka paraqitur mostrat nė ditėn e hapjes sė proēedurės sipas kėrkesave qė Autoriteti Kontraktor ka kėrkuar nė DST.

  3. Operatori ekonomik “ADASTRA” Shpk:
  • Operatori ekonomik nuk ka paraqitur mostrat nė ditėn e hapjes sė proēedurės sipas kėrkesave qė Autoriteti Kontraktor ka kėrkuar nė DST.

  4. Operatori ekonomik “EUROPRINTY GROUP”:
  • Operatori ekonomik nuk ka paraqitur mostrat nė ditėn e hapjes sė proēedurės sipas kėrkesave qė Autoriteti Kontraktor ka kėrkuar nė DST.

  5. Operatori ekonomik “SOFIA MYFTARI:
  • Operatori ekonomik nuk ka paraqitur mostrat nė ditėn e hapjes sė proēedurės sipas kėrkesave qė Autoriteti Kontraktor ka kėrkuar nė DST.

  6. Operatori ekonomik “SINANI TRADING” SHPK :
  • Operatori ekonomik nuk ka paraqitur mostrat nė ditėn e hapjes sė proēedurės sipas kėrkesave qė Autoriteti Kontraktor ka kėrkuar nė DST.

  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data