Open Procurement Albania

Blerje Asfaltobetoni dhe Prajmer Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 24 muaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje Asfaltobetoni dhe Prajmer Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 24 muaj
Nr. Reference REF-05526-01-29-2019
Vlera / Fondi Limit 33 325 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 22-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues G.P.G Company
Vllaznia Ndertimi I.S
Operator Ekonomik Kontraktues
 • G.P.G. COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 32 030 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data