Open Procurement Albania

Blerje Rrul rrugesh.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Selenicė
Institucioni Prokurues Bashkia Selenicė
Objekti i Tenderit Blerje Rrul rrugesh.
Nr. Reference REF-06967-02-07-2019
Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 19-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP
Novakti
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 278 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit Per arsye te terheqjes nga lidhja e kontrates mbas njoftimit te fituesit sipas njoftimit te tij “Per nje gabim ne llogaritje te ofertes “ dhe jemi ne rastin kur diferenca e vlera e ofertes se ofertuesit te klasifikuar ne vend te pare me oferten e klasifikuar ne vend te dyte eshte me me e madhe se 2%.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.16 - Dt.23-04-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data