Open Procurement Albania

Dru zjarri

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Mbeshtetese te Arsimit dhe Cerdhes, Korce
Objekti i Tenderit Dru zjarri
Nr. Reference REF-18554-04-17-2019
Vlera / Fondi Limit 7 897 302,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Morava
Pisha
Vaya Internactional
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MORAVA-L SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 003 040,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar:

  1. Shoqeria “Vaya Internactional” sh.p.k, :
  S’ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Dru Zjarri

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
  Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Mbeshtetese te Arsimit dhe Cerdhes, Korce
  Objekti i Tenderit Dru Zjarri
  Nr. Reference REF-17397-04-10-2019
  Vlera / Fondi Limit 7 897 302,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 11-04-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-04-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 23-04-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet procedura per shkak te rivleresimit kerkesave te percaktuara ne kriteret e vecanta ne DST mbi bazen e sugjerimeve te APP per saktesimin dhe riformulimin e kritereve te vecanta me qellim shmangien e konfuzionit te O.E.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.16 - Dt.23-04-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data