Open Procurement Albania

Loti i Shtate: Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim asfaltim rruga nacionale pika Ada – By Pass

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Loti i Shtate: Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim asfaltim rruga nacionale pika Ada – By Pass
Nr. Reference REF-17643-04-11-2019
Vlera / Fondi Limit 240 402,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 12-04-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-04-2019
Data e mbajtjes se tenderit 23-04-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues LENI-ING
TOWER
NOVATECH STUDIO
STUDIO SERVICES K - SA
INFRATECH
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LENI-ING
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 196 356,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-05-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data