Open Procurement Albania

Loti 7 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “KUZ Rruga e Mesit dhe e Freskut; Domje; Njėsia Administrative Bėrxull; Bashkia Vorė”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Kolaudimi i punimeve ne objektet e bashkise Vore per vitin 2019 (Faza e II).

Loti 7 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “KUZ Rruga e Mesit dhe e Freskut; Domje; Njėsia Administrative Bėrxull; Bashkia Vorė”.
Nr. Reference REF-22920-05-21-2019
Vlera / Fondi Limit 115 149,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 03-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B-VAAL ENGINEERING
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 106,292.00 
  Data e shpalljes sė fituesit 05-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 127550.4
  Data e lidhjes sė kontratės 25-07-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.27 - Dt.08-07-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.30 - Dt.29-07-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data