Open Procurement Albania

Ndertim ujesjellesa ne NJA skenderbegas dhe NJA Lenie

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gramsh
Institucioni Prokurues Bashkia Gramsh
Objekti i Tenderit Ndertim ujesjellesa ne NJA skenderbegas dhe NJA Lenie
Nr. Reference REF-23945-05-27-2019
Vlera / Fondi Limit 6 249 173,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 10-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Blerimi
Viante Konstruksion
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BLERIMI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 027 266,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7232719
  Data e lidhjes sė kontratės 08-07-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 60 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm :

  1. Shoqėria- “Viante Konstruksion ” sh.p.k pėr arsyet :
  Nuk ka dorezuar ne SPE asnje nga dokumentat lidhur me kualifikimin tekniko-ligjor te kerkuar ne Kriteret e Pergjithshme dhe te Vecanta te Kualifikimit te pershkruara ne DST,si dhe nuk ka dorėzuar ofertė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.28 - Dt.15-07-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data