Open Procurement Albania

Blerje Elektropompa per Nevoja te Shoqerise

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Blerje Elektropompa per Nevoja te Shoqerise
Nr. Reference REF-24682-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 9 953 333,33
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 25-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkak tė nevojave tė shtimit tė disa llojeve tė elektropompave tė reja (tė paparashikuara nė preventivin e hedhur nė DST)ardhur si rezultat ndėrhyrjeve qė duhen realizuar nė stacionin e Pompimit Pishina,Stacion Pompimi Pezė dhe Stacioni i Pompimit Pezė –Helmas si dhe ndryshimit tė specifikimeve teknike.
  Duke qėnė se kjo proēedurė prokurimi do tė rihidhet nė sistemin elektronik ēdo operator ekonomik i interesuar mund tė paraqesė dhe tė pėrgatisė dokumentacionin pėr proēeduren e re qė do tė zhvillohet, ēka do tė thotė se ky anullim nuk i dėmton interesat reale tė kėtyre operatorėve nė kėtė fazė qė aktualisht ėshtė kjo proēedurė qė po anullohet.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.30 - Dt.29-07-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data