Open Procurement Albania

Loti i Katermbedhjete Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim asfaltim Rruge te brendshme fshati "Samrisht i Vjeter"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Loti i Katermbedhjete Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim asfaltim Rruge te brendshme fshati "Samrisht i Vjeter"
Nr. Reference REF-24883-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 272 145,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 14-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues M.A.K Studio
A & E Engineering
LENI-ING
DRICONS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "DRICONS"
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 229 831,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 275797
  Data e lidhjes sė kontratės 08-08-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.32 - Dt.13-08-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data