Open Procurement Albania

Studim projektimi per projektin RIKONSTRUKSION TOTAL I RRJETIT TĖ FURNIZIMIT ME UJĖ TĖ QYTETIT TĖ BULQIZĖ DHE RRJETI SHPĖRNDARĖS I QYTETIT TĖ RI BULQIZĖ

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Bulqizė
Institucioni Prokurues Bashkia Bulqize
Objekti i Tenderit Studim projektimi per projektin RIKONSTRUKSION TOTAL I RRJETIT TĖ FURNIZIMIT ME UJĖ TĖ QYTETIT TĖ BULQIZĖ DHE RRJETI SHPĖRNDARĖS I QYTETIT TĖ RI BULQIZĖ
Nr. Reference REF-32011-07-30-2019
Vlera / Fondi Limit 8 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 12-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data