Open Procurement Albania

Ndertimi i rrjetit te jashtem te kanalizimeve te ujrave te zeza dhe stacioni i pompimit, Lagja Potam

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Himarė
Institucioni Prokurues Bashkia Himare
Objekti i Tenderit Ndertimi i rrjetit te jashtem te kanalizimeve te ujrave te zeza dhe stacioni i pompimit, Lagja Potam
Nr. Reference REF-33887-08-20-2019
Vlera / Fondi Limit 34 868 272,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues COLOMBO & ZDRAVO
GJIKURIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GJIKURIA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 34160214.7
  Data e shpalljes sė fituesit 14-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 5 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ėshtė skualifikuar operatori ekonomik i mėposhtėm:

  1. “COLOMBO” shpk & “ZDRAVO” shpk:
  S’kualifikohet per arsye mungese dokumentacioni edhe per arsye se operatori ekonomik “COLOMBO” shpk anėtar i BOE ka paraqit kerkese per terheqje para se te bėhej vleresimi i ofertave.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Projekti

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data