Open Procurement Albania

Zgjatim i rrjeteve K.U.Z, K.U.B dhe Ujesjellesi i rruges "Zef Kakarriqi pergjate rruges "Mirash Ivanaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Zgjatim i rrjeteve K.U.Z, K.U.B dhe Ujesjellesi i rruges "Zef Kakarriqi pergjate rruges "Mirash Ivanaj
Nr. Reference REF-34287-08-26-2019
Vlera / Fondi Limit 3 257 482,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 06-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • PE-VLA-KU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 170 741,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data