Open Procurement Albania

Ndertim i dy shatervanneve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Roskovec
Institucioni Prokurues Bashkia Roskovec
Objekti i Tenderit Ndertim i dy shatervanneve
Nr. Reference REF-37629-09-30-2019
Vlera / Fondi Limit 1 697 602,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues 2 N
SARK
GENERAL BETON
J O G I
K-AAV
Vellezerit KUKA
SARDO
Mario Konstruksion & SARDO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SARK SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 502 280,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1802736
  Data e lidhjes sė kontratės 01-11-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1.SARK-shpk:
  Operatori ekonomik SARDO Shpk ka marre pjese ne me shume se nje oferte. Si operator i vetem dhe ne bashkepunim me MARIO KONSTRUKSION 2019. Asnjė ofertues nuk mund tė marrė pjesė nė ofertėn e dikujt tjetėr pėr tė njėjtėn procedurė prokurimi.

  2. Mario Konstruksion sh.p.k&SARDO sh.p.k
  Operatori ekonomik SARDO Shpk ka marre pjese ne me shume se nje oferte. Si operator i vetem dhe ne bashkepunim me MARIO KONSTRUKSION 2019. Asnjė ofertues nuk mund tė marrė pjesė nė ofertėn e dikujt tjetėr pėr tė njėjtėn procedurė prokurimi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.45 - Dt.11-11-2019

  Ndertim i dy shatervaneve

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Roskovec
  Institucioni Prokurues Bashkia Roskovec
  Objekti i Tenderit Ndertim i dy shatervaneve
  Nr. Reference REF-34871-09-03-2019
  Vlera / Fondi Limit 1 697 602,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 04-09-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-09-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 17-09-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnje prej OE te paraqitur nuk permbushte kriteret e pergjithshme te kualifikimit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.39 - Dt.30-09-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data