Open Procurement Albania

Riparime te kaldajave te shkollave "Stacioni Zooteknik, Neim Babameto" dhe "Shkolla e Re Kenete"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Institucioni Prokurues Bashkia Durres
Objekti i Tenderit Riparime te kaldajave te shkollave "Stacioni Zooteknik, Neim Babameto" dhe "Shkolla e Re Kenete"
Nr. Reference REF-35188-09-06-2019
Vlera / Fondi Limit 1 249 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 19-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues NEAL-86
HTM
K-AAV
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Neal - 86 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 185 200,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1422240
  Data e lidhjes sė kontratės 15-10-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  1. Ofertuesi HTM :
  -Ne DST Shtojca 11, pika 2.3 “Per kapacitetin teknik”, ne germen “j”, kerkohet nder te tjera dhe; Ēertifikatata PAS 99 : 2012- “Per integrimin e sistemeve te menaxhimit”.
  Ofertuesit HTM i mungon kjo ēertifikate.
  2. Ofertuesi K-AAV :
  Ofertuesit K-AAV i mungon dokumenti qe verteton se i ka plotesuar te gjitha detyrimet e taksave dhe tarifave vendore, per vitin 2019.
  -Ne DST Shtojca 11, pika 2.3 “Per kapacitetin teknik”, ne germen g. Licenca profesionale e shoqerise lidhur me ekzekutimin e puneve te kontrates, nder te tjera eshte kerkuar dhe pika NS-14 A – “Impiante te brendshem, elektrike, telefoni, radiotelefoni, TV” e licences.
  Ofertuesit K-AAV i mungon kjo pike licences.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.42 - Dt.21-10-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data