Open Procurement Albania

Loti 5 Kolaudim i punimeve per objektin Rindertim i Pasareles se Fshatit Fushe Preze, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Loti 5 Kolaudim i punimeve per objektin Rindertim i Pasareles se Fshatit Fushe Preze, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore.
Nr. Reference REF-35258-09-09-2019
Vlera / Fondi Limit 30 875,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues HMK Consulting
Novatech Studio
M.A.K Studio
Net Group
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HMK - Consulting
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 28 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 34200
  Data e lidhjes sė kontratės 18-11-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Te skualifikuar:
  1. M.A.K Studio - Referuar VKM nr. 354, date 11.5.2016 “Per miratimin e manualit te arifave per sherbime ne planifikim territori, projektim, mbikeqyrje dhe kolaudim”, oferta eshte nen kufirin minimal te lejuar. Duke qene se nuk jemi ne rastet e nenit 7, pika 3 te vendimit te sipercituar, oferta nuk eshte e vlefshme.

  2. “Net Group” - Referuar VKM nr. 354, date 11.5.2016 “Per miratimin e manualit te arifave per sherbime ne planifikim territori, projektim, mbikeqyrje dhe kolaudim”, oferta eshte nen kufirin minimal te lejuar. Duke qene se nuk jemi ne rastet e nenit 7, pika 3 te vendimit te sipercituar, oferta nuk eshte e vlefshme.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.49 - Dt.10-12-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data